X

!!! UPOZORNĚNÍ !!!


Milí zákaznici, vzhledem k nařízení vlády ČR, budou mé poskytované služby pozastaveny do ukončení nouzového stavu. Všichni se opatrujte a buďte na sebe opatrní. V případě potřeby mi prosím zavolejte na tel. +420 776 243 461. Dana Piecková, masáže.


poslední aktualizace ke dni 06.04.2020

Typy masáží

Klasické masáže:

Klasické masáže se používají při namožených svalech, bolavých zádech, zatuhlých svalech, či kloubech. Tyto masáže pak přinášejí úlevu a regeneraci, prohřívají svaly, zmírňují otoky a mají blahodárné účinky na celkový stav organismu. Velmi dobře působí klasické masáže i na vznikající bolesti v oblasti krční páteře. Tento typ masáží patří mezi jednu z nejúčinnějších metod v odstraňování celulitidy.

Relaxační masáže

Relaxační masáže uklidňují nejen tělo, ale i mysl. Tato masáž přináší úlevu po nadměrném fyzickém či duševním vypětí. Při masáži se používá relaxační hudba, která navozuje příjemnou náladu a přispívá k uvolnění stresů.

Sportovní masáže:

Spotovní masáže mají za úkol uvolnit najednou pohybový aparát. Masáž je zejména vhodná u sportovců, kteří pravidelně nebo rekreačně sportují. Tato masáž povzbudí a regeneruje organismus. Zrychluje látkovou výměnu a pomáhá v péči o svaly a pokožku.